Çerez Örnek
canlı destek

Aday Memur Temel Eğitimleri

Üniversitemiz birimlerine açıktan atanan ve halen Aday Memur olarak görev yapmakta olan personele, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 55 inci maddesi, Aday Memurların Yetiştirilmelerine İlişkin Genel Yönetmelik ve Ege Üniversitesi Hizmet İçi Eğitim Yönergesi hükümleri uyarınca; 29.11.2021-10.12.2021 tarihleri arasında 10 (on) iş günü boyunca Aday Memur Temel Eğitim düzenlenecektir.

Bu kapsamda aday memurların;

  1. Aday Memur Temel Eğitim Programı çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Uzaktan Eğitim Kapısı platformu (https://uzaktanegitimkapisi.cbiko.gov.tr/Giris) üzerinden belirtilen tarihlerde zorunlu olarak eğitimlere katılmaları,

  2. Eğitim konu başlıklarına ait ders notları ile soru bankalarını CD formatında teslim almak üzere, 22.11.2021-26.11.2021 tarihleri arasında Personel Daire Başkanlığı İdari Kadro ve Atama Şube Müdürlüğüne bağlı Eğitim Birimine gelmeleri gerekmektedir.

Eğitimlerin ilgili günlerde aday memurlar tarafından alınıp alınmadığının kontrol ve denetimi Personel Daire Başkanlığı İdari Kadro ve Atama Şube Müdürlüğüne bağlı Eğitim Birimi tarafından gerçekleştirilecektir.

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ